Shkarko-Falas

Tungjatjeta botë

Posted by in Shkarko-Falas

2

Download iTools & iTunes

Posted by in Programe, Te tjera

Download iTools for Free. -Click Here to Download- Download iTunes (optional) -Click Here to Download-

Download Latest UCP

Posted by in Lojra

Download latest UCP for: -Counter Strike -Counter Strike Source -Condition Zero -Half Life -Half Life 2: Deathmatch -Day of Defeat -Adrenaline Gamer -Adrenaline Gamer 2 – Team Fortress Classic -Team Fortress 2 -Click Here to Download- (Client Version – only for players) -Click Here to Download- (Server Version – only for admins) Current version of UCP : 8.3

0

Microsoft Office 2010 + Product Keys

Posted by in Programe

Shkarko Microsoft Office 2010. Paketa perfshin keto: Microsoft Office 2010 Product Keys

Eset Product Activation

Posted by in Antivirusa, Shkarko-Falas, Tutoriale

Ky eshte nje program i cili ju mundeson qe Antivirusin tuaj Eset Nod32 apo Eset Smart Security ta beni Full, pra nuk keni me nevoje per username dhe password apo Activation File. Mbani mend: ne nuk ju garantojm per asgje!  Si ta aktivizoni: -Hapeni Antivirusin -Klikoni tek Setup -Klikoni tek Enter advanced setup… -Klikoni tek plusi [+] qe gjindet tek Computer -Klikoni njehere mbi HIPS -Tek Enable Self-Defense ju duhet te ja hiqni shejen perpara pra Tickun -Klikoni Ok -Hapeni Eset Product Activation -Klikoni Activate -Restart Pc   Nese nuk…read more

Counter Strike 1.6 (Steam + UCP)

Posted by in Lojra

Shkarkoni Counter Strike 1.6 Steam + UCP me versionin me te ri te UCP-s (ky link do rifreskohet cdo here kur del versioni i ri i UCP-s) Shkarkuar nga: eSportKosova

CCleaner Professional 4.09 FULL

Posted by in Programe

Ccleaner Professional per versionet 4.09 dhe me larte. Ben pastrimin e kompjuterit nga fajllat e panevojshem, eshte versioni full i Professional ku ju ofron mundesi me te medhaja sesa ai FREE! Intruksionet i keni mbrenda ne winrar.

GTA IV (4) [Full]

Posted by in Fillimi, Lojra, Shkarko-Falas

Madhesia: 13.86 GB Performancat minimale:  Sistemi operativ: Windwos Xp/Vista/7 Procesori: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz RAM: 2 GB HDD: 20 GB hapsire ne disk Kartela Grafike: 256MB NVidia 7900 / 256MB ATI X1900

Battlefield 2 [.iso] [Serial+Crack]

Posted by in Fillimi, Lojra, Shkarko-Falas

Madhesia: 1.90 GB  Performancat minimale:  Sistemi operativ: Windows Xp Procesori: 1.70 GHz RAM: 512 MB HDD: 5 MB hapsire ne disk Kartela Grafike: 128 MB  Info shtese: Crack + Serial gjindet mbrenda folderit RELOADED

Windows XP SP3 (i aktivizuar)

Posted by in Fillimi, Shkarko-Falas, Sisteme Operative

Performancat minimale: Procesori: 233 MHz RAM: 64 MB HDD: 1.5 GB Performancat e rekomanduara: Procesori: 300 MHz RAM: 128 MB HDD: 1.5 GB Shkarko me torrent (Magnet Link):

Need For Speed Underground 2 full [Spanish]

Posted by in Fillimi, Lojra

Need For Speed Underground 2 eshte nje nder lojrat me te mira per gara, ne te keni misione per te ber unlock vetura te reja, rrug te reja etj.

Page 1 of 3123